Kurs online

Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące

5.0

129zł

249zł

Oczekujesz na narodziny swojego dziecka lub Twoje maleństwo właśnie pojawiło się na świecie? To idealny czas, aby poznać praktyczną wiedzę, którą znajdziesz w kursie online „Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące”!

Właściwe dbanie o maluszka od pierwszych dni po narodzinach jest kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju. Z tym kursem spokojnie wkroczysz w Rodzicielstwo! To porcja najważniejszej wiedzy na temat pozytywnej pielęgnacji maluszka. Z moją pomocą nauczysz się wszystkiego bardzo szybko!😊

Co mamy mówią o moim kursie?

Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie i rozwój swojego dziecka, bałam się że nie poradzę sobie po porodzie a idzie mi świetnie, nawet mój mąż wszystko obejrzał ze mną 😁

Ewelina Szymczak

Polecam z całego serca, mi to dało dużo pewności podczas opieki nad moją Hanią, która cały czas super się rozwija 🙂

Ola Kalinowska

Nauczyłam się naprawdę duuuużo! Każda mama powinna taki kurs przerobić jeszcze w ciąży!

Anita Piotrowska

Dużo ciekawej teorii i mnóstwo praktycznych filmików, kupiłabym jeszcze raz!😊

 

Marta Chmielewska

Jestem Michalina Pokorska, fizjoterapeuta dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, a prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci oraz żona.

Przygotowałam dla Ciebie ten kurs i wytłumaczyłam w nim wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące pielęgnacji maluszka od dnia narodzin do 3 miesiąca życia. To będzie dla Ciebie świetne uzupełnienie wiedzy ze szkoły rodzenia!

Dlaczego przyjazna
pielęgnacja jest tak ważna?

Codzienne stosowanie zasad prawidłowego dbania o noworodka, a potem niemowlaka:

pomaga wspierać prawidłowy i symetryczny rozwój Twojego dziecka,

ułatwia zdobywanie nowych umiejętności w odpowiednim przedziale czasowym,

prawidłowo stymuluje maluszka,

jest bezpieczne i przyjazne dla noworodka i niemowlaka,

zapewnia prawidłowe wsparcie rozwojowe.

To wiedza, którą warto stosować już od pierwszego dnia po narodzinach maluszka!

Co zawiera kurs online?

Kurs online „Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące” to ponad 2 godziny nagrań, z których dowiesz się jak:

bezpiecznie podnosić i odkładać maluszka

nosić dziecko w pozycji fasolki

nosić dziecko w pozycji na barku

prawidłowo obracać malucha na brzuch

prawidłowo obracać malucha na plecy

jak wygląda rozwój dziecka w 0-6 tygodniach życia

jak wygląda rozwój dziecka w 6-12 tygodniach życia

Na końcu znajdziesz też moduł bonusowy, w którym dodatkowo pokazuję sposoby na odkładanie i wyjmowanie maluszka z łóżeczka, wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika w różnych pozycjach, jak prawidłowo zmieniać pieluszki oraz dzielę się jeszcze większą liczbą wskazówek i podpowiedzi! Chciałabym, żeby ten kurs był dla Ciebie powtórzeniem i rozszerzeniem wiedzy zdobytej w ramach szkoły rodzenia.

Każdą czynność pielęgnacyjną znajdziesz w osobnym module, więc nawigacja i korzystanie z kursu będzie przebiegać bezproblemowo.

Poszczególne czynności pielęgnacyjne pokazuję zarówno z moją lalką fizjoterapeutyczną Gniewkiem, jak i z prawdziwym małym modelem Felkiem. Dzięki temu wszystkie moje ruchy można prześledzić dokładnie krok po kroku, kiedy towarzyszy mi Gniewko oraz zobaczyć, z jakimi trudnościami można spotkać się podczas wykonywania tych czynności z kręcącym się maluszkiem, czyli Felkiem.

Moim celem było zapewnienie maksymalnej porcji wiedzy oraz pokazanie wszystkich czynności pielęgnacyjnych zarówno na prawą, jak i lewą stronę.

Jeżeli przerobisz cały mój kurs, będziesz dobrze przygotowana/przygotowany podczas pierwszych wspólnych miesięcy z maluszkiem!

Każdą czynność pielęgnacyjną znajdziesz w osobnym module, więc nawigacja i korzystanie z kursu będzie przebiegać bezproblemowo.

Poszczególne moduły to porcja skondensowanej wiedzy i trwają od kilku do kilkunastu minut. Dzięki temu każdy filmik możesz obejrzeć kilkukrotnie, aby dobrze przyswoić wszystkie informacje.

Poszczególne moduły to porcja skondensowanej wiedzy i trwają od kilku do kilkunastu minut. Dzięki temu każdy filmik możesz obejrzeć kilkukrotnie, aby dobrze przyswoić wszystkie informacje.

Opinie zadowolonych rodziców

Obowiązkowy kurs dla przyszłych rodziców, ale także babci, dziadka, ciotki, wujka itd.😀 kiedy na świecie pojawia się dziecko robimy wszystko aby wspierać jego prawidłowy rozwój. To dzięki temu kursowy przekonasz się, że to wcale nie straszne, a Pani Michalina jest odpowiednią osobą która może pomóc rodzica. Polecam ten kurs także medyką, którzy pracują z dzieckiem i jego rodziną od pierwszych dni życia 😁

Joanna Lehmann

Super kurs, cieszę się, że go kupiłam pod koniec ciąży. Pani Michalina naprawdę wie jak przekazywać wiedzę :))) dziękuję, że dzieli się Pani z nami informacjami o maluszkach!

Paulina Tomaszewska

Od kupienia minęło trochę czasu i zdążyłam już obejrzeć cały kurs. Dla mnie idealnie zrobione i pokazane krok po kroku wszystko – podnoszenie, odkładanie, noszenie, obracanie, zmienianie pieluszki, wkładanie i wyjmowanie z łóżeczka i fotelika. Same konkrety bez lania wody. Teraz czuję się lepiej przygotowana na pierwsze chwile z synkiem.

Ida Witkowska

Super kurs, jestem zadowolona. Całość fajnie nagrana, krótkie filmiki napakowane wiedzą, które mogłam obejrzeć w wolnej chwili i szybko sobie powtórzyć jak coś zapomniałam albo nie byłam pewna.

Roksana Jasińska

Kurs mi poleciła koleżanka, która chodzi na fizjoterapię ze swoim synkiem do pani Michaliny, więc nie kupowałam w ciemno! Kurs jest super zrobiony, dobrze się ogląda, wszystko jasno wytłumaczone i pokazane. Obejrzałam już całość raz i na pewno jeszcze do niego wrócę tuż przed porodem. Dobrze że jestem jeszcze w ciąży, bo słyszałam ze ma wyjść druga część kursu dla starszym maluszków 😀

Klaudia Wasilewska

Mnóstwo rzetelnych informacji, podoba mi się że wszystko jest pokazane na lalce, a potem na dziecku w taki naturalny sposób, życiowy. Dzieci to nie aniołki, które będa grzeczne jak lalka i się nie ruszają 😉 a często w podobnych materiałach tak to wygląda, mamusie kupujcie! 🙂

Zuzanna Wysocka

Kurs online

Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące

5.0

129zł

249zł

Dostęp do kursu online jest aktywny przez 18 miesięcy od dnia zakupu. Kurs jest sprzedawany jako dostęp online do materiałów edukacyjno-szkoleniowych i nie jest fizycznym produktem, tzn. nie jest zapisany na żadnym nośniku danych. W związku z czym nie jest i nie będzie fizycznie wysyłany na adres osoby zamawiającej.