5.00(16)

Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące

 • Czas trwania 02h 12m 30s
 • Zapisani ogółem 502
 • Ostatnia aktualizacja 27 grudnia 2021

Opis


Oczekujesz na narodziny swojego dziecka lub Twoje maleństwo właśnie pojawiło się na świecie? To idealny czas, aby poznać praktyczną wiedzę, którą znajdziesz w kursie online „Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące”! Właściwe dbanie o maluszka od pierwszych dni po narodzinach jest kluczowe dla jego prawidłowego rozwoju.

Jestem Michalina Pokorska, fizjoterapeuta dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, a prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci oraz żona. Przygotowałam dla Ciebie ten kurs i wytłumaczyłam w nim wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące pielęgnacji maluszka od dnia narodzin do 3 miesiąca życia.
Dlaczego przyjazna pielęgnacja jest taka ważna? Codzienne stosowanie zasad prawidłowego dbania o noworodka, a potem niemowlaka:

 • pomaga wspierać prawidłowy i symetryczny rozwój Twojego dziecka,
 • ułatwia zdobywanie nowych umiejętności w odpowiednim przedziale czasowym,
 • prawidłowo stymuluje maluszka,
 • jest bezpieczne i przyjazne dla noworodka i niemowlaka,
 • zapewnia prawidłowe wsparcie rozwojowe.

To wiedza, którą warto stosować już od pierwszego dnia po narodzinach maluszka!

 

Co zawiera kurs online? / Czego się nauczę?

 

Kurs online „Podstawowa obsługa dziecka 0-3 miesiące” to ponad 2 godziny nagrań, z których dowiesz się jak:

 • bezpiecznie podnosić i odkładać maluszka,
 • nosić dziecko w pozycji fasolki,
 • nosić dziecko w pozycji na barku,
 • prawidłowo obracać malucha na brzuch,
 • prawidłowo obracać malucha na plecy,
 • jak wygląda rozwój dziecka w 0-6 tygodniach życia,
 • jak wygląda rozwój dziecka w 6-12 tygodniach życia.

Na końcu znajdziesz też moduł bonusowy, w którym dodatkowo pokazuję sposoby na odkładanie i wyjmowanie maluszka z łóżeczka, wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika w różnych pozycjach, jak prawidłowo zmieniać pieluszki oraz dzielę się jeszcze większą liczbą wskazówek i podpowiedzi!

Każdą czynność pielęgnacyjną znajdziesz w osobnym module, więc nawigacja i korzystanie z kursu będzie przebiegać bezproblemowo. Poszczególne moduły to porcja skondensowanej wiedzy i trwają od kilku do kilkunastu minut. Dzięki temu każdy filmik możesz obejrzeć kilkukrotnie, aby dobrze przyswoić wszystkie informacje.

Poszczególne czynności pielęgnacyjne pokazuję zarówno z moją lalką fizjoterapeutyczną Gniewkiem, jak i z prawdziwym małym modelem Felkiem. Dzięki temu wszystkie moje ruchy można prześledzić dokładnie krok po kroku, kiedy towarzyszy mi Gniewko oraz zobaczyć, z jakimi trudnościami można spotkać się podczas wykonywania tych czynności z kręcącym się maluszkiem, czyli Felkiem. Moim celem było zapewnienie maksymalnej porcji wiedzy oraz pokazanie wszystkich czynności pielęgnacyjnych zarówno na prawą, jak i lewą stronę.

Jeżeli przerobisz cały mój kurs, będziesz dobrze przygotowana/przygotowany podczas pierwszych wspólnych miesięcy z maluszkiem!

Dostęp do kursu online jest aktywny przez 18 miesięcy od dnia zakupu.
Kurs jest sprzedawany jako dostęp online do materiałów edukacyjno-szkoleniowych i nie jest fizycznym produktem, tzn. nie jest zapisany na żadnym nośniku danych. W związku z czym nie jest i nie będzie fizycznie wysyłany na adres osoby zamawiającej.

Tematy dla tego kursu

11 Lekcje02h 12m 30s

WSTĘP?

króki tekst wstępu
Wstęp do kursu00:2:23

PRAKTYKA: CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNE

TEORIA: ROZWÓJ DZIECKA

BONUS

PODSUMOWANIE

Informacje zwrotne od studentów

5.0

Total 16 Ratings

5
16 oceny
4
0 ranking
3
0 ranking
2
0 ranking
1
0 ranking

Świetny kurs. Pani Michalina bardzo dokładnie i w przejrzysty sposób pokazuje jak i tłumaczy Ci należy w danym momencie zrobić. Na pewno po narodzinach córki będę do niego wracał gdyż jest on bardzo pomocny. Dziękuję 🤗🤗

Mega pomocny kurs! Miałam taki strach że zrobie mojemu małemu krzywdę podczas noszenia, przewijania, obracania itd. Na szczescie trafiłam na promocję na kurs u pani Michaliny i teraz czuje się o wiele pewniej, wazne dla mnie było że filmiki są krótkie i treściwe, więc mogłam obejrzeć je nawet podczas krótkich drzemek synka :) pokolei nauczyłam się każdej czynności, dużo się dowiedziałam o noworodkach, polecam bardzo!!

Polecam z całego serca, mi to dało dużo pewności podczas opieki nad moją Hanią, która cały czas super się rozwija :)

Jestem naprawdę zadowolona i tylko czekam aż przećwiczę wszystko z córeczką po porodzie😊

Bardzo polecam rodzicą! Całe mnóstwo cennych informacji i pożytecznych wskazówek, dziękuje pani Michalino, jak zwykle pani nie zawodzi!

Super kurs, cieszę się, że go kupiłam pod koniec ciąży. Pani Michalina naprawdę wie jak przekazywać wiedzę :))) dziękuję, że dzieli się Pani z nami informacjami o maluszkach!

Mnóstwo rzetelnych informacji, podoba mi się że wszystko jest pokazane na lalce, a potem na dziecku w taki naturalny sposób, życiowy. Dzieci to nie aniołki, które będa grzeczne jak lalka i się nie ruszają ;) a często w podobnych materiałach tak to wygląda, mamusie kupujcie! :)

Kurs mi poleciła koleżanka, która chodzi na fizjoterapię ze swoim synkiem do pani Michaliny, więc nie kupowałam w ciemno! Kurs jest super zrobiony, dobrze się ogląda, wszystko jasno wytłumaczone i pokazane. Obejrzałam już całość raz i na pewno jeszcze do niego wrócę tuż przed porodem. Dobrze że jestem jeszcze w ciąży, bo słyszałam ze ma wyjść druga część kursu dla starszym maluszków :D

Super kurs, jestem zadowolona. Całość fajnie nagrana, krótkie filmiki napakowane wiedzą, które mogłam obejrzeć w wolnej chwili i szybko sobie powtórzyć jak coś zapomniałam albo nie byłam pewna.

Od kupienia minęło trochę czasu i zdążyłam już obejrzeć cały kurs. Dla mnie idealnie zrobione i pokazane krok po kroku wszystko – podnoszenie, odkładanie, noszenie, obracanie, zmienianie pieluszki, wkładanie i wyjmowanie z łóżeczka i fotelika. Same konkrety bez lania wody. Teraz czuję się lepiej przygotowana na pierwsze chwile z synkiem.

Dużo ciekawej teorii i mnóstwo praktycznych filmików, kupiłabym jeszcze raz

Polecam każdemu kto chce zadbać o zdrowie i rozwój swojego dziecka, bałam się że nie poradzę sobie po porodzie a idzie mi świetnie, nawet mój mąż wszystko obejrzał ze mną :D

Nauczyłam się prawdę duuuużo! Każda mama powinna taki kurs przerobić jeszcze w ciąży!

Rewelacyjny kurs! Nie przypuszczałem że jest tyle rzeczy, na które trzeba zwracać szczególną uwagę na tym etapie rozwoju malucha. Pani Michalina bardzo profesjonalnie i przede wszystkim przejrzyście przedstawia wszystkie najważniejsze kwestie związane z prawidłowym rozwojem dziecka.
Sam kurs bardzo przyjemnie się ogląda, lekcje nie są zbyt długie a całość przygotowana jest w przyjemnej dla oka i ucha oprawie. Jako przyszły tata polecam, wart każdej złotówki 😀

Obowiązkowy kurs dla przyszłych rodziców, ale także babci, dziadka, ciotki, wujka itd.😀 kiedy na świecie pojawia się dziecko robimy wszystko aby wspierać jego prawidłowy rozwój. To dzięki temu kursowy przekonasz się, że to wcale nie straszne, a Pani Michalina jest odpowiednią osobą która może pomóc rodzica.
Polecam ten kurs także medyką, którzy pracują z dzieckiem i jego rodziną od pierwszych dni życia 😁

Idealne! Wszystko pokazane przejrzyście i w prosty sposób. Każdy rodzic po takim kursie będzie idealnie przygotowany do opieki nad swoim Maluszkiem:)

129,00