O mnie

Cześć!

Fajnie, że chcesz mnie poznać! Jestem Michalina Pokorska i na co dzień zajmuję się fizjoterapią w pediatrii i neonatologii. Bycie fizjoterapeutą to dla mnie nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja i stąd też wziął się pomysł na tę stronę. Dzięki temu, że codziennie mam kontakt z moimi małymi Pacjentami oraz ich Rodzicami, to widzę, z jakimi problemami zmagają się Rodzice noworodków, niemowląt i małych dzieci. Wiem też, że w kwestii świadomości tego, jak w odpowiedni sposób wpływać i wspierać rozwój psychoruchowy maluszków, jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Dlatego postanowiłam pomagać na większą skalę!

Od wielu lat prowadzę wykłady w szkole rodzenia oraz warsztaty rozwojowe dla rodziców dzieci 0-3 lat. Wraz z moim rosnącym doświadczeniem w leczeniu postanowiłam spełnić swoje największe marzenie i pracować dla siebie. Obecnie prowadzę swoją placówkę w Zielonej Górze: Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej.

Jestem również terapeutką metody Vojty. Jeszcze kilka lat temu dostanie się na taki kurs nie było wcale łatwym zadaniem. Wymagany był odpowiedni staż pracy, a co najważniejsze odpowiednia grupa pacjentów, z którymi pracuje się na co dzień. Duże wymagania to jednak też ogromna dawka teoretycznej i praktycznej wiedzy. Było dużo nauki, ale też satysfakcja, że efekty mojej pracy będą o wiele lepsze. Oczywiście mam za sobą również studia! 🙂 Ukończyłam studia licencjackie, a następnie magisterskie na Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Kiedy wychodzę z gabinetu, zamieniam się w żonę i mamę dwójki wspaniałych dzieci. W wolnej chwili jeżdżę na rowerze i chodzę po górach. Kiedy to tylko możliwe rzucam wszystko i jadę w Bieszczady, ale zawsze wracam 😉